Kalkulator OC – oblicz składkę OC 

Spokojnie, nie ma mowy o korzystaniu z jakichkolwiek wzorów matematycznych! Korzystając z kalkulatora OC, tak naprawdę omijasz konieczność jakichkolwiek obliczeń. W darmowym kalkulatorze OC, który u nas porównuje ceny ubezpieczeń u wielu firm, podajesz tylko podstawowe dane swoje i samochodu. Wyrażasz kilka zgód, mija moment – i masz listę najtańszych składek OC dla Ciebie, jakie aktualnie są dostępne na rynku.

Ubezpieczenie OC – najtaniej z kalkulatorem

Kalkulator OC umożliwia Ci szybkie porównanie cen ubezpieczeń konkurencyjnych TU na polskim rynku. Co najlepsze – podaje nie tylko ceny OC, ale także ceny pakietów OC + AC czy pakietów z assistance. Im więcej ubezpieczeń kupujesz jednocześnie w jednej firmie, tym bardziej to się opłaca, a kalkulator podaje, w jakiej firmie zaoszczędzisz najwięcej!

Czego potrzebujesz do kalkulatora OC?

Urządzenia z dostępem do Internetu. Kalkulator OC to narzędzie działające wyłącznie online. Najtańsze ubezpieczenie OC znajdziesz w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie, tylko jeśli będziesz mieć dostęp do sieci z komputera, tabletu czy smartfona.

Danych z dowodu osobistego. Korzystanie z kalkulatora OC jest bezpieczne, jeśli stworzyła go zaufana firma w porozumieniu z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Używając kalkulatora, sprawdzaj, czy strona ma aktualne certyfikaty i czy połączenie jest szyfrowane.

Danych na temat samochodu. Najważniejsze są parametry takie jak marka, model, rok produkcji, pojemność silnika. W przypadku zakupu dodatkowego AC może się pojawić pytanie np. o miejsce parkowania, które wpływa na ryzyko kradzieży czy uszkodzenia samochodu przez chuligana.

Danych na temat dotychczasowych szkód. Podaj prawdziwą liczbę wypadków, jakie wydarzyły się z Twojej winy. UKalkulator OC – oblicz składkę OC bezpieczyciel i tak może to zweryfikować w bazie danych UFG.

Kodu rabatowego. Dzięki okresowym promocjom może być możliwe obniżenie ceny składki o kilka procent.

Jakie są zalety kalkulatora OC?

Kalkulator OC, który działa jak porównywarka prezentująca konkurencyjne ceny ubezpieczeń różnych firm, jest narzędziem, które pod różnymi względami daje Ci korzyści.

Oszczędzasz czas – w jednym miejscu masz listę ofert wielu ubezpieczycieli. Nie musisz samodzielnie przeglądać stron.

Oszczędzasz pieniądze – znajdujesz najtańsze OC online w aktualnej ofercie na rynku.

pl_PLPolish
pl_PLPolish