Darmowa porównywarka 

ubezpieczeń OC 

Jak wyobrażasz sobie zakup ubezpieczenia OC? Prawdopodobnie albo sobie nie wyobrażasz, bo to nudne, albo myślisz, że agent ubezpieczeniowy namiesza Ci w głowie, a ostatecznie będzie mu zależało tylko na prowizji. Istnieje prostsze rozwiązanie, dzięki któremu ubezpieczenie OC możesz kupić w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Porównywarka ubezpieczeń OC jest bezpłatnym narzędziem, dzięki któremu na laptopie, tablecie czy smartfonie wyklikasz sobie najtańsze OC. 

Do porównania ubezpieczeń OC online potrzebujesz wyłącznie danych swoich i swojego samochodu. Wystarczy wypełnić prosty formularz, aby w odpowiedzi otrzymać listę konkurencyjnych ofert. Jak to działa?

Porównywarka ubezpieczeń OC – jak działa?

Porównywarka ubezpieczeń OC pobiera aktualne ceny ubezpieczeń OC co najmniej kilkunastu firm ubezpieczeniowych na rynku. Dzięki temu w jednym miejscu masz dostęp do konkurencyjnych stawek – bez potrzeby przeglądania stron ubezpieczycieli i korzystania z ich odrębnych kalkulatorów OC online, aby porównać wysokości składek.

Jakich danych potrzebujesz do skorzystania z porównywarki OC?

Danych osobistych – imienia i nazwiska, daty urodzenia oraz przyznania prawa jazdy, PESEL-u, danych na temat liczby wyrządzonych szkód w ostatnich kilku latach. Podaj prawdziwą liczbę – firma ubezpieczeniowa i tak może zweryfikować historię Twoich dotychczasowych ubezpieczeń w UFG (Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym).

 Danych o samochodzie – głównie marki, modelu, roku produkcji, pojemności silnika. Jeśli interesuje Cię pakiet OC + AC, formularz może wymagać podania np. miejsca parkowania. Ma to wpływ np. na ryzyko kradzieży samochodu lub jego uszkodzenia przez wandala.

 Jeśli chcesz kupić także assistance, w formularzu trzeba będzie podać, czy planujesz podróżować samochodem za granicę. 

Planując skorzystanie z porównywarki ubezpieczeń OC i AC, przeczytaj wcześniej ogólne informacje o wariantach ubezpieczeń, np. czym różni się minicasco od autocasco All Risks, zwłaszcza jeśli kupujesz ubezpieczenia po raz pierwszy. Twoi rodzice lub znajomi mogą mieć prawo jazdy wiele lat, lecz niekoniecznie muszą znać się na warunkach ubezpieczeń i zdawać sobie sprawę z najdrobniejszych różnic między nimi.

 

pl_PLPolish
pl_PLPolish